Lucia Mokráňová ukázala svoj charakter: Kašle na nepočujúce deti, chce sa len baviť!

Na Pevnosti Boyard sa objavila ďalšia celebritná partia, ktorá bola rozhodnutá vyhrať peniaze pre nepočujúce deti. Aj napriek tomu, že disciplíny boli náročné, súťažiaci dali do toho všetko. Lucia Mokráňová však zrejme nepochopila celý zmysel hry.

1

Na slávnej pevnosti uprostred ničoho sa objavil celebritný tím v zložení René Štúr, Patrik Vyskočil, Evelyn, Števo Martinovič a Lucia Mokráňová. Hráči získavajú kľúče, ktoré sa následne zmenia na indície, ktoré im umožnia uhádnuť finálnu hádanku a získať čo najviac mincí pre nepočujúce deti.

2

Aj napriek snahe sa tímu podarilo získať iba jeden kľúč, keď sa Mokráňová dostala do tzv. väzenia. Dostali ponuku, ktorá však ukázala najsebeckejšieho hráča v hre. Jeden vyhratý kľúč za oslobodenie Lucie. ,,Vezmite ma naspäť, ja vám pomôžem, ja to napravím!“ prosíkala kolegov. ,,Máme iba jeden kľúč. Lucka, prepáč, my prídeme po teba,“ vysvetľovala jej Evelyn. ,,Nieee, niee!“ neustále mrnčala Mokráňová.

3

Zmysel hry sa snažil fitneske ozrejmiť herec, Števo Martinovič. ,,Lucka, my musíme získať ešte aspoň jeden kľúč! Kvôli deťom!“ prízvukoval. Nakoniec sa tím rozhodol uväzniť ju a získať ďalšie kľúče, no Lucia neustále trucovala a zrejme nepochopila, že nejde iba o zábavu, ale aj o možnosť pomôcť. Veď heslo tímu bolo: ,,My máme na to, vyhrať deťom zlato.“