Pravidlá používania fóra
Pridať nový príspevok
Zobraziť príspevkov na stranu   

forumguru
20. 8. 2017 08:26

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [1] Kúpiť slovenský registrovaný a falošný pas, vodičský preukaz, preukazy totožnosti ((docconsultancy99@gmail.com))

Kúpiť slovenský registrovaný a falošný pas, vodičský preukaz, preukazy totožnosti ((docconsultancy99@gmail.com))

Dobrý deň, priateľ / brat

Získajte druhú šancu v živote s novou identitou ((docconsultancy99@gmail.com)) Chrániť vaše súkromie, stavať novú kreditnú históriu, obísť trestné kontroly, Vziať späť vašu slobodu. Sme jedinečnými výrobcami autentických vysokých Kvalitné falošné a skutočné skutočné databázové registrované občianstvo Dokumenty vrátane falošných peňazí, falšovaných peňazí. Ponúkame len Originálne vysokokvalitné falošné známky prvej triedy, ako aj registrované databázy Skutočné skutočné pasy, vodičské preukazy, preukazy totožnosti, pečiatky, Víz, školských diplomov, falošných peňazí a iných produktov za Počet krajín ako USA, Austrália, Belgicko, Brazília, Kanada, Taliansko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Izrael, Mexiko, Holandsko, Juh Afrika, Španielsko, Veľká Británia, Japonsko, Čína a ........ Tento zoznam nie je plný! Náš tím má dlhoročné skúsenosti s výrobou vysoko kvalitných autentických materiálov Falošné pasy prvej triedy, skutočné skutočné databázy registrované pasy, Databázové občianske dokumenty, iné doklady totožnosti. Používame vysoko Kvalitné vybavenie a materiály na výrobu dokumentov Zaregistrovaných našimi zasvätencami pracujúcimi v rôznych pasových agentúrach. Sme jedinečnými výrobcami kvalitných dokumentov A databázové občianske dokumenty. Ponúkame iba originálne a / alebo falošné databázy registrované vysoko kvalitné pasy, vodičské preukazy, preukazy totožnosti, Pečiatky, víza, školské diplomy a iné výrobky pre množstvo krajiny. Viac ako 25 miliónov našich dokumentov sa pohybuje okolo world.

  • Predávame LEGIČNÉ SLUŽBY:

Ponúkame službu, ktorá vám pomôže splniť vaše ciele, môžeme vám pomôcť s: • Získanie skutočných dokladov vydávaných vládou pod inou identitou, • nové číslo sociálneho poistenia (overiteľné pomocou SSA), • Kontrola a uloženie účtov pre nové ID, •Kreditné karty • Premiestnenie • Biometrické pasy • vybudovanie a získavanie identifikačných dokumentov, • Čistenie registrov trestov • Vaša vlastná súkromná spoločnosť Nevada Corporation • Súkromné ​​a offshore bankovníctvo a oveľa viac! • Fake Cash, Fake Money, Fake Dollars, kvalitné Fake Money na predaj. • Služby koučingu k dispozícii

Kontakt

Email .............­.............­.............­.......... ....... (docconsultancy99@gmail.com)

USA / Kanada text alebo Zavolajte nám @ .................. + 1 (704) 313–8416

Skype .............­.............­.............­.......... ........ doc.consultancy2

Kedykoľvek je vždy najlepší čas nás kontaktovať.

Naše kontakty zahŕňajú ex súkromné ​​vyšetrovateľov, konzuláty, vysoko postavené Vládnymi personálmi a skúsenými skúsenými odborníkmi, máme solídne Prepojenia s vyššími zamestnancami vo všetkých oblastiach identity a Pasu v týchto krajinách, ktoré sú prepojené s pasom V každej z týchto krajín as pomocou ich Pripojenie, všetci naši klienti požadujú akýkoľvek doklad o občianstve alebo Cestovný pas z ktorejkoľvek krajiny je 100% istý, ako aj garantovaný Prijímanie veľmi kvalitných reálnych originálnych dokumentov, ktoré môžu Nikdy nebol identifikovaný ako falošný! Nie je to ani skúsenosť vlastného úradníka alebo Stroj môže niekedy diktovať dokument ako falošný, pretože dokument nie je Odlišné od reálnej vlády! Je to preto, že všetky vodoznaky, hologramy a iné bezpečnostné prvky sú na mieste. Všetky naše skutočné skutočné databázy registrované občianske dokumenty majú Vaše osobné údaje registrované v systéme databázy a 100% stroj čitateľné. Neváhajte a získajte ďalšie podrobné informácie o Naše služby. Úprimne dúfam, že nájdem spôsob, ako s vami spolupracovať. ak Akýkoľvek z týchto produktov vás zaujíma, neváhajte nás kontaktovať. my Vám poskytne našu najlepšiu cenu po obdržaní vášho detailného dotazu.

Kontakt

Email .............­.............­.............­.......... ....... (docconsultancy99@gmail.com)

USA / Kanada text alebo Zavolajte nám @ .................. + 1 (704) 313–8416

Skype .............­.............­.............­.......... ........ doc.consultancy2

Kedykoľvek je vždy najlepší čas nás kontaktovať.

Olda
26. 7. 2017 21:47

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [2] Prosba o spolupráci

Dobrý den, studuji dálkově vysokou školu se speciálně pedagogickým zaměřením a obracím se na případné zájemce s prosbou o dobrovolné vyplnění dotazníku pro studijní účely. Jedná se o kazuistiku osoby se sluchovým postižením. Připravil jsem dva exempláře – první představuje kazuistiku dospělé osoby (18 let nebo více), druhý integrovaného žáka do 18 let (vyplňuje rodič či jiný zákonný zástupce). Dotazníky jsou plně anonymní, odkazy vkládám níže. Předem moc děkuji za Váš čas a srdečně zdravím, Olda

Kazuistika dospělé osoby: https://www.survio.com/…7J9S4I8D4Y3Y Kazuistika integrovaného žáka: https://www.survio.com/…6N4G1L0I3P0R

Erika
6. 8. 2016 19:16

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [3] vyucba posunkoveho jazyka v Ziline

Ahojte, hladam niekoho, kto by ma naucil posunkovy jazyk v Ziline alebo okoli. Dakujem, Erika.

Stevo
27. 7. 2016 23:19

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [4] Kurz posunkovej reci

Dobry den, chcel by som vyskusat nejaky kurz posunkovej reci.Nemam s tym ziadne skusenosti, som zdravotnik tak kvoli tomu. Najlepsie v okoli Nitry. Za kazdu odpoved dakujem.

Stevo
27. 7. 2016 23:16

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [5] Kurz posunkovej reci

Dobry den, chcel by som vyskusat nja

marta
25. 10. 2013 18:40

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [6] konverzacia v posunkovom jazyku

ahojte, mam prosbu na ludi z Nitry a jej okolia. Spravila som si kurz posunkoveho jazyka a potrebovala by som ho zacat pouzivat v praxi… Bol by niekto ochotny mi davat hodiny konverzacie v posunovom jazyku (nezavazne stretnutia)… (nechcem zabudnut, co som sa naucila a vo svojom okoli nepoznam ludi so sluchovym postihnutim).

ak by mal niekto zaujem tak sa mozte ozvat......... potesi ma to

Myslím
26. 7. 2013 15:48

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [8][7] RE: RE: kurz posunkového jazyka

No by bolo dobre sa dohodnut viacej osob a my potom vieme prist do Ziliny ucit. Viac info alebo kontaktovat na www.myslim.sk

petronia
25. 7. 2013 21:17

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [9][8] RE: kurz posunkového jazyka

Tiez by som mala zaujem o kurz posunkoveho jazyka, som zo Ziliny. Keby sa nas nazbieralo viac, mozno by sa aj v Ziline niekto podujal urobit kurz :-)

Zuzana
27. 3. 2013 09:07

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
 [9] kurz posunkového jazyka

Dobrý deň!

Prosím Vás o zaslanie kontaktu na kurz PJ v okolí Žiliny (ak o nejakom viete).

ĎAKUJEM a pekný deň želám. :) Zuzana

rada
11. 11. 2012 16:44

Odpoveď
Odpoveď s citáciou
Reakcia na [][10] RE: Kurz posunkovej reči

Kliknite si na túto stránku: http://www.spj.tym.sk/. Je to v Prešove

Dobrý deň, neviete my poradiť nejaký kurz posunkovej reči. Nemám s tým vôbec žiadnu skúsenosť a chcela by som sa ju naučiť. Niekde v okolí Prešova, Košíc. Ďakujem a prajem krásny deň.