14-ročná Emja v INKOGNITE svojím príbehom dojala každého. Stará sa o svojích Nepočujúcich rodičov a ešte pomáha iným.

14-ročná Emka si zaslúži náš obdiv! Dievčatko celý život pomáha nepočujúcim rodičom, za čo si vyslúžila aj Detský čin roka. Život sa s ňou nemaznal, no na plecia jej položil aj zdravotný problém – rakovinu, s ktorou poriadne zatočila! Jej spolužiaci neváhali a napísali do relácie V siedmom nebi.

Emka je verná diváčka relácie Inkognito a práve na svoje 14. narodeniny sa dostala do štúdia na natáčanie relácie. Hádači sa nad jej povolaním poriadne potrápili, no nakoniec Emkine tlmočníctvo v posunkovej reči odhalili.

,,Emuška, si strašne statočná. A chcem sa ťa, prosím ťa, len aby som to prežila do konca, spýtať, ako sa v posunkovej reči povie kov,” opýtala sa Zuzka.

Ako sme mohli vidieť v relácií V siedmom nebi, Emka strávila nádherný narodeninový deň v  TV JOJ. Michal Hudák ju poprevádzal po zákutiach televízie a oslávenkyňa sa zoznámila aj s obľúbenými hercami seriálu Naši.

Veľmi sympatickej, milej, statočnej a krásnej Emke, dodatočne prajeme skalopevné zdravie, veľa lásky, šťastia, úspechov a dôvodov na úsmev!

 

Video najdete na webovej stránke v čase 16:15 - 30:10 :  http://mysmezeny.sk/2019/02/14-rocna-emka-v-inkognite-svojim-pribehom-dojala-kazdeho-stara-sa-o-svojich-nepocujucich-rodicov-a-este-pomaha-inym/?fbclid=IwAR1E-CzSXYxoJwbtP7D-rMOX6dHkP4tnTe8KJxq65NHADDHdT1GhASvt5Nw 

 

Pridať nový komentár

Restricted HTML

  • You can align images (data-align="center"), but also videos, blockquotes, and so on.
  • You can caption images (data-caption="Text"), but also videos, blockquotes, and so on.