Telekom pomáha nepočujúcim a nevidiacim. Má pre nich veľmi výhodný paušál

Zákazník si môže k programu zobrať aj dotované zariadenie.

Telekom dnes informoval, že spúšťa predaj špeciálneho paušálu pre nepočujúcich a nevidiacich. Ponúka ho s mesačnou zľavou 20 eur.

„Telekom vybral pre túto skupinu (zákazníkov, pozn. red.) paušál T Ideál 32 s neobmedzenými volaniami, správami a 12 GB dát. Pre nepočujúcich a nevidiacich bude navyše k dispozícii za špeciálny mesačný poplatok 12 eur,“ oznámila spoločnosť.

Zároveň je pripravená zvýhodnená kombinácia paušálu s telefónom Samsung Galaxy Xcover 4s. Má špeciálne upravený softvér od firmy Corvus pre nevidiacich. Mesačný poplatok za telefón s paušálom bude 14 eur mesačne, akontácia je na úrovni 9 eur.

Bežne je plná cena smartfónu na trhu približne 200 eur.

Zákazník si môže program zakúpiť na predajni, kde predloží ZŤP preukaz, lekárske potvrdenie o postihnutí alebo posudok Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny, že je sluchovo alebo zrakovo postihnutý.

Telekom ponúka aj internet s výraznou zľavou pre nepočujúcich. Ide o mobilný internet s 15 GB dát za 0,99 eura bez zariadenia, či 1,99 eura s ním.

 

zdroj: https://zive.aktuality.sk/clanok/146746/telekom-pomaha-nepocujucim-a-nevidiacim-ma-pre-nich-velmi-vyhodny-pausal/?fbclid=IwAR33X-aIMTw8zQXonV0ve8edXubYfuXU6-ZaTmySAJnttXy7F5LBzNA0Ank

Pridať nový komentár

Restricted HTML

  • You can align images (data-align="center"), but also videos, blockquotes, and so on.
  • You can caption images (data-caption="Text"), but also videos, blockquotes, and so on.